AKJ32X44X2
AKJ32X44X2
AKJ32X44X2 NTN Outer Diameter 44.000mm Needle roller bearings
Bearing number AKJ32X44X2 Brand NTN Bore Diameter (mm) 32.000 Outer Diameter (mm) 44.000 d 32.000 mm D 44.000 mm Dw 2.000 mm