AKJ32X44X2 NTN Outer Diameter 44.000mm Needle roller bearings
image_pdf
Bearing number AKJ32X44X2
Brand NTN
Bore Diameter (mm) 32.000
Outer Diameter (mm) 44.000
d 32.000 mm
D 44.000 mm
Dw 2.000 mm