AKJ17X33X2
AKJ17X33X2
AKJ17X33X2 NTN Dw 2.000 mm Needle roller bearings
Bearing number AKJ17X33X2 Brand NTN Bore Diameter (mm) 17.000 Outer Diameter (mm) 33.000 d 17.000 mm D 33.000 mm Dw 2.000 mm