AKJ17X33X2 NTN Dw 2.000 mm Needle roller bearings
image_pdf
Bearing number AKJ17X33X2
Brand NTN
Bore Diameter (mm) 17.000
Outer Diameter (mm) 33.000
d 17.000 mm
D 33.000 mm
Dw 2.000 mm