30BM3726
30BM3726
30BM3726 KOYO Basic static load rating (C0) 87.3 kN 30x37x26mm Needle roller bearings
Bearing number 30BM3726 Size (mm) 30x37x26 Brand KOYO Bore Diameter (mm) 30 Outer Diameter (mm) 37 Width (mm) 26 Fw 30 mm D 37 mm C 26 mm Weight 0.056 Kg Basic dynamic load rating (C) 34.8 kN Basic static load rating (C0) 87.3 kN