292/1180-E1-MB
292/1180-E1-MB
292/1180-E1-MB INA 1180x1520x206mm Reference speed 200 r/min Thrust roller bearings
Bearing number 292/1180-E1-MB Size (mm) 1180x1520x206 Brand INA Bore Diameter (mm) 1180 Outer Diameter (mm) 1520 Width (mm) 206 d 1 180 mm D 1 520 mm T 206 mm T1 108 mm T2 74 mm d1 1 455 mm r min. 9.5 mm A 625 mm D1 1 331 mm da min. 1 345