241/710W33
241/710W33
241/710W33 ISO B 438 mm 710x1150x438mm Spherical roller bearings
Bearing number 241/710W33 Size (mm) 710x1150x438 Brand ISO Bore Diameter (mm) 710 Outer Diameter (mm) 1150 Width (mm) 438 d 710 mm D 1150 mm B 438 mm C 438 mm