241/710W33 ISO B 438 mm 710x1150x438mm Spherical roller bearings
image_pdf
Bearing number 241/710W33
Size (mm) 710x1150x438
Brand ISO
Bore Diameter (mm) 710
Outer Diameter (mm) 1150
Width (mm) 438
d 710 mm
D 1150 mm
B 438 mm
C 438 mm