200RUB41APV
200RUB41APV
200RUB41APV NSK Basic dynamic load rating (C) 1 300 kN 200x340x140mm Spherical roller bearings
Bearing number 200RUB41APV Size (mm) 200x340x140 Brand NSK Bore Diameter (mm) 200 Outer Diameter (mm) 340 Width (mm) 140 d 200 mm D 340 mm B 140 mm C 140 mm r min. 3 mm Basic dynamic load rating (C) 1 300 kN