200RUB40APV
200RUB40APV
200RUB40APV NSK D 310 mm 200x310x109mm Spherical roller bearings
Bearing number 200RUB40APV Size (mm) 200x310x109 Brand NSK Bore Diameter (mm) 200 Outer Diameter (mm) 310 Width (mm) 109 d 200 mm D 310 mm B 109 mm C 109 mm r min. 2.4 mm Basic dynamic load rating (C) 960 kN