200RUB40APV NSK D 310 mm 200x310x109mm Spherical roller bearings
image_pdf
Bearing number 200RUB40APV
Size (mm) 200x310x109
Brand NSK
Bore Diameter (mm) 200
Outer Diameter (mm) 310
Width (mm) 109
d 200 mm
D 310 mm
B 109 mm
C 109 mm
r min. 2.4 mm