17VS2414AP
17VS2414AP
17VS2414AP KOYO 17x24x14mm Width 14mm Needle roller bearings
Bearing number 17VS2414AP Size (mm) 17x24x14 Brand KOYO Bore Diameter (mm) 17 Outer Diameter (mm) 24 Width (mm) 14 Fw 17 mm Ew 24 mm B 14 mm Weight 0.016 Kg