17VS2414AP KOYO 17x24x14mm Width 14mm Needle roller bearings
image_pdf
Bearing number 17VS2414AP
Size (mm) 17x24x14
Brand KOYO
Bore Diameter (mm) 17
Outer Diameter (mm) 24
Width (mm) 14
Fw 17 mm
Ew 24 mm
B 14 mm