160PCR3101
160PCR3101
160PCR3101 NSK ℓ 11 Tolerance h14 Cylindrical roller bearings
Bearing number 160PCR3101 Brand NSK Bore Diameter (mm) 160 d 160 mm h1 16.5 mm A 178 mm H2 323.5 mm J 150 mm L 310 mm ℓ 11 Tolerance h14