145PCR2801
145PCR2801
145PCR2801 NSK ℓ 9 Tolerance h14 Cylindrical roller bearings
Bearing number 145PCR2801 Brand NSK Bore Diameter (mm) 145 d 145 mm h1 10 mm A 162 mm H2 380 mm J 220 mm L 280 mm ℓ 9 Tolerance h14 Thread (G) M30