145PCR2801 NSK ℓ 9 Tolerance h14 Cylindrical roller bearings
image_pdf
Bearing number 145PCR2801
Brand NSK
Bore Diameter (mm) 145
d 145 mm
h1 10 mm
A 162 mm
H2 380 mm
J 220 mm
L 280 mm
9 Tolerance h14
Thread (G) M30
AST LBE 30 UU OP linear bearings We work closely with our 120 Outer Diameter (mm) AST LBE 30 UU OP linear bearings manufacturing partners 65x120x41 Size (mm) to bring the 65 Bore Diameter (mm) best value to customers. Size (mm) 65x120x41 Bore Diameter (mm) 65 Outer Diameter (mm) 120 Width (mm) 41 d 65 mm D 120 mm T 41 mm