140PCR3101
140PCR3101
140PCR3101 NSK ℓ 9.5 Tolerance h14 Cylindrical roller bearings
Bearing number 140PCR3101 Brand NSK Bore Diameter (mm) 140 d 140 mm h1 10 mm A 166 mm H2 320 mm J 220 mm L 310 mm ℓ 9.5 Tolerance h14 Thread (G) M24