140PCR3101 NSK ℓ 9.5 Tolerance h14 Cylindrical roller bearings
image_pdf
Bearing number 140PCR3101
Brand NSK
Bore Diameter (mm) 140
d 140 mm
h1 10 mm
A 166 mm
H2 320 mm
J 220 mm
L 310 mm