130PCR2604
130PCR2604
130PCR2604 NSK ℓ 7.5 Tolerance h14 Cylindrical roller bearings
Bearing number 130PCR2604 Brand NSK Bore Diameter (mm) 130 d 130 mm h1 10 mm A 175 mm H2 260 mm J 210 mm L 265 mm ℓ 7.5 Tolerance h14 Thread (G) M16