130PCR2604 NSK ℓ 7.5 Tolerance h14 Cylindrical roller bearings
image_pdf
Bearing number 130PCR2604
Brand NSK
Bore Diameter (mm) 130
d 130 mm
h1 10 mm
A 175 mm
H2 260 mm
J 210 mm
L 265 mm