120RUB32
120RUB32
120RUB32 NSK 120x215x76mm C 76 mm Spherical roller bearings
Bearing number 120RUB32 Size (mm) 120x215x76 Brand NSK Bore Diameter (mm) 120 Outer Diameter (mm) 215 Width (mm) 76 d 120 mm D 215 mm B 76 mm C 76 mm r min. 2.1 mm Basic dynamic load rating (C) 435 kN