120RUB32 NSK 120x215x76mm C 76 mm Spherical roller bearings
image_pdf
Bearing number 120RUB32
Size (mm) 120x215x76
Brand NSK
Bore Diameter (mm) 120
Outer Diameter (mm) 215
Width (mm) 76
d 120 mm
D 215 mm
B 76 mm
C 76 mm
r min. 2.1 mm