115PCR2401
115PCR2401
115PCR2401 NSK ℓ 10 Tolerance h14 Cylindrical roller bearings
Bearing number 115PCR2401 Brand NSK Bore Diameter (mm) 115 d 115 mm h1 10 mm A 183 mm H2 300 mm J 150 mm L 245 mm ℓ 10 Tolerance h14