115PCR2401 NSK ℓ 10 Tolerance h14 Cylindrical roller bearings
image_pdf
Bearing number 115PCR2401
Brand NSK
Bore Diameter (mm) 115
d 115 mm
h1 10 mm
A 183 mm
H2 300 mm
J 150 mm
L 245 mm