110RNPH1803
110RNPH1803
110RNPH1803 NSK C 76 mm 110x185x76mm Cylindrical roller bearings
Bearing number 110RNPH1803 Size (mm) 110x185x76 Brand NSK Bore Diameter (mm) 110 Outer Diameter (mm) 185 Width (mm) 76 d 110 mm D 185 mm B1 154 mm C 76 mm r1 min. 20 mm Basic dynamic load rating (C) 450 kN