110RNPH1803 NSK C 76 mm 110x185x76mm Cylindrical roller bearings
image_pdf
Bearing number 110RNPH1803
Size (mm) 110x185x76
Brand NSK
Bore Diameter (mm) 110
Outer Diameter (mm) 185
Width (mm) 76
d 110 mm
D 185 mm
B1 154 mm
C 76 mm
r1 min. 20 mm