AXK260X290X5 INA Weight 240 Kg 260x290x5mm Needle roller bearings
image_pdf
Bearing number AXK260X290X5
Size (mm) 260x290x5
Brand INA
Bore Diameter (mm) 260
Outer Diameter (mm) 290
Width (mm) 5
d 260 mm
D 290 mm
H 5 mm
Ea 288 mm
Eb 262 mm