21YM2720J KOYO Outer Diameter 27mm 21x27x20mm Needle roller bearings
image_pdf
Bearing number 21YM2720J
Size (mm) 21x27x20
Brand KOYO
Bore Diameter (mm) 21
Outer Diameter (mm) 27
Width (mm) 20
Fw 21 mm
D 27 mm
C 20 mm