ARXJ48X79X5.7
ARXJ48X79X5.7
ARXJ48X79X5.7 NTN 48x79x5.700mm Outer Diameter 79.000mm Needle roller bearings
Bearing number ARXJ48X79X5.7 Size (mm) 48x79x5.700 Brand NTN Bore Diameter (mm) 48.000 Outer Diameter (mm) 79.000 Width (mm) 5.700 d 48.000 mm D 79.000 mm T 5.700 mm