ARX40X110X23
ARX40X110X23
ARX40X110X23 NTN Outer Diameter 110.000mm 40x110x23mm Needle roller bearings
Bearing number ARX40X110X23 Size (mm) 40x110x23 Brand NTN Bore Diameter (mm) 40.000 Outer Diameter (mm) 110.000 Width (mm) 23.000 d 40.000 mm D 110.000 mm T 23.000 mm