ZBL.30.0955.201-2SPTN ISB Ni 30 mm 812x1098x90mm Thrust ball bearings
image_pdf
Bearing number ZBL.30.0955.201-2SPTN
Size (mm) 812x1098x90
Brand ISB
Bore Diameter (mm) 812
Outer Diameter (mm) 1098
Width (mm) 90
d 812 mm
D 1098 mm
H 90 mm
U 1017 mm
de 953.5 mm
Z 83 mm
m 10 mm
Di 812 mm
Dp 830 mm
Fe 1060 mm
Ne 30 mm
Fi 894 mm
Ni 30 mm
Dce 1098 mm
dci 955 mm
SNFA BS 40/72 /S 7P62U thrust ball bearings How do you 45 Bore Diameter (mm) find 45x85x23 Size (mm) the SNFA BS 40/72 /S 7P62U thrust ball bearings specification? Manufacturers Online Free check! Size (mm) 45x85x23 Bore Diameter (mm) 45 Outer Diameter (mm) 85 Width (mm) 23 d 45 mm Fw 54,5 mm D 85 mm B 23 mm C 23 mm r