TRA181504 KOYO R 3 mm 90x150x38.5mm Tapered roller bearings
image_pdf
Bearing number TRA181504
Size (mm) 90x150x38.5
Brand KOYO
Bore Diameter (mm) 90
Outer Diameter (mm) 150
Width (mm) 38.5
d 90 mm
D 150 mm
T 38.5 mm
B 36 mm
C 30 mm
R 3 mm
FAG 7602095-TVP thrust ball bearings What is 61.8 mm B the best place 16 mm A1 to buy FAG 7602095-TVP thrust ball bearings online? Manufacturing Service . B 61.8 mm A 50.4 mm A1 16 mm A2 77.8 mm B1 77.7 mm d 60 mm d1 82 mm e 31 mm G R1/8″ H 238 mm J 202 mm L