TR191604HR4SH2 KOYO B 40 mm 95x160x42.5mm Tapered roller bearings
image_pdf
Bearing number TR191604HR4SH2
Size (mm) 95x160x42.5
Brand KOYO
Bore Diameter (mm) 95
Outer Diameter (mm) 160
Width (mm) 42.5
d 95 mm
D 160 mm
T 42.5 mm
B 40 mm