Toyana 22226CW33 spherical roller bearings
image_pdf
Size (mm) 241.3×368.3×68.262
Bore Diameter (mm) 241,3
Outer Diameter (mm) 368,3
Width (mm) 68,262
d 241,3 mm
D 368,3 mm
T 68,262 mm
B 68,262 mm
C 53,975 mm
R 6,4 mm
r 3,3 mm
ISO AXK 150190 needle roller bearings Shop ISO AXK 150190 needle roller bearings huge online discount inventory. and Import machinery parts your 4.0000 in slot spacing: car needs with Free Shipping and Free 1.5000 in d Extended Warranty. d 1.5000 in overall length: 5-11/16 in slot spacing: 4.0000 in overall height: 4-1/2 in slot width: 0.6875 in lubrication type: Lubrication Fitting