SDE25AJMG KOYO D1 37.5 mm 25x40x44.1mm Linear bearings
image_pdf
Bearing number SDE25AJMG
Size (mm) 25x40x44.1
Brand KOYO
Bore Diameter (mm) 25
Outer Diameter (mm) 40
Width (mm) 44.1
Fw 25 mm
D 40 mm
h 2 mm
B 44.1 mm
D1 37.5 mm
L 58 mm
W 1.85 mm