NTN KMJ12X17X9.8 needle roller bearings
image_pdf
SKU: 32205-timken
Availability: In Stock
Weight: 0.02 KGS
d 25mm
D 52mm
B 19.25mm
Dynamic Load Rating (kN): 47
Static Load Rating (kN): 46.3
Cage Type: Steel
Seals or Shields: Open Type
Clearance: Standard
    SKF VKBA 1410 wheel bearings offers a SKF VKBA 1410 wheel bearings selection of Genuine at Wholesale 30 mm d Prices. We are a SKF VKBA 1410 wheel bearings Certified Parts Retailer d 30 mm overall length: 113 mm slot spacing: 57 mm overall height: 102 mm slot width: 12 mm lubrication type: Lubrication Fitting unit type: Side Mount dynamic