LME50UUAJ Samick Weight 1.13 Kg 50x75x77.6mm Linear bearings
image_pdf
Bearing number LME50UUAJ
Size (mm) 50x75x77.6
Brand Samick
Bore Diameter (mm) 50
Outer Diameter (mm) 75
Width (mm) 77.6
d 50 mm
D 75 mm
h 3 mm
B 77.6 mm
D1 72 mm
L 100 mm
W 2.65 mm