LME30UUOP Samick 30x47x52.1mm d 30 mm Linear bearings
image_pdf
Bearing number LME30UUOP
Size (mm) 30x47x52.1
Brand Samick
Bore Diameter (mm) 30
Outer Diameter (mm) 47
Width (mm) 52.1
d 30 mm
D 47 mm
h1 12.5 mm
B 52.1 mm
D1 44.5 mm
L 68 mm
W 1.85 mm
θ 50 mm