LME20UUAJ Samick 20x32x31.5mm L 45 mm Linear bearings
image_pdf
Bearing number LME20UUAJ
Size (mm) 20x32x31.5
Brand Samick
Bore Diameter (mm) 20
Outer Diameter (mm) 32
Width (mm) 31.5
d 20 mm
D 32 mm
h 2 mm
B 31.5 mm
D1 30.3 mm
L 45 mm
W 1.6 mm