KOYO 46T30318JR/81 tapered roller bearings
image_pdf
KOYO 46T30318JR/81 tapered roller bearings Industries and 24 mm A2 Applications ? We 32 mm A sell discount online as well as cheap machinery parts.
A 32 mm
A1 12 mm
A2 24 mm
B 34 mm
A5 19.7 mm
d 22.22 mm
G M6x1
H 89 mm
H1 76 mm
H2 51 mm
L 97 mm
L1 62 mm
L2 10 mm
L3 51 mm
N 19mm
N1 16 mm
N2 32 mm
P 150 mm
s1 17 mm
S 14.3 mm
SW 3.18 mm
C 14 kN
C0 7.88 kN
T min. -20 °C
T max. 200 °C
Weight 0.81 kg
Recommended tightening torque for set screw 3.7 Nm