WB1630125 ISB 15.918x30x125mm C 38.89 mm Deep groove ball bearings
image_pdf
Bearing number WB1630125
Size (mm) 15.918x30x125
Brand ISB
Bore Diameter (mm) 15.918
Outer Diameter (mm) 30
Width (mm) 125
d 15.918 mm
D 30 mm
B 125 mm
C 38.89 mm
F 39 mm
Toyana 32252 A tapered roller bearings Advance Toyana 32252 A tapered roller bearings is your source 0.0 Inventory for quality and accessories. shop online for home delivery or pick up in one of our 10000 . Inventory 0.0 Manufacturer Name ALTRA INDUSTRIAL MOTION Minimum Buy Quantity N/A Weight 0.001 EAN 0781711345061 Product Group B04264 Profile Bushing No Flange Material Description Oil