KBO50-PP-AS INA N4 3 mm Linear bearings
image_pdf
Bearing number KBO50-PP-AS
Brand INA
Bore Diameter (mm) 50
Outer Diameter (mm) 75
Fw 50 mm
D 75 mm
Dn 72 mm
L2 77.3 mm
B2 22.7 mm
N2 4 mm
L 100 mm
BL2 2.65 mm
T4 1.5 mm
N4 3 mm
Weight 0.85 Kg
Basic dynamic load rating (C) 8.9 kN
SKF BT2B 331848 tapered roller bearings QuestionSKF BT2B 331848 tapered roller bearings ? Find what you need faster 190x400x132 Size (mm) by entering your information . Size (mm) 190x400x132 Bore Diameter (mm) 190 Outer Diameter (mm) 400 Width (mm) 132 d 190 mm D 400 mm B 132 mm C 132 mm B1 18 mm B2 36,5 mm
CYSD 30319 tapered roller bearings CYSD 30319 tapered roller bearings Product Brochures 30 Bore Diameter (mm) , 30x47x17 Size (mm) Manufacturing Service . Get Your Free. Size (mm) 30x47x17 Bore Diameter (mm) 30 Outer Diameter (mm) 47 Width (mm) 17 d 30 mm Fw 35 mm D 47 mm B 17 mm C 17 mm r min. 0,3 mm da