KB40-PP-AS INA BL2 2.15 mm Linear bearings
image_pdf
Bearing number KB40-PP-AS
Brand INA
Bore Diameter (mm) 40
Outer Diameter (mm) 62
Fw 40 mm
D 62 mm
Dn 59 mm
L2 60.3 mm
N2 3 mm
L 80 mm
BL2 2.15 mm