INA RCJTY40-JIS bearing units
  INA RCJTY40-JIS bearing units
image_pdf
Inventory 0.0
Manufacturer Name SCHAEFFLER GROUP
Minimum Buy Quantity N/A
Weight 0
Product Group B04336
    NTN 4T-386A/382A tapered roller bearings Enjoy High Margins on Competitive Pricing.Great 35 mm d Wholesale Products at Low Costs. 48 mm A A 48 mm B 42.9 mm d 35 mm H 47.6 mm H1 12 mm H2 95 mm J 82.6 mm L 108 mm N M10 s1 21.45 mm S 17.5 mm C 20.1 kN C0 15.6 kN
    SKF NNU 4964 BK/SPW33 cylindrical roller bearings Shop SKF NNU 4964 BK/SPW33 cylindrical roller bearings 20 Bore Diameter (mm) huge online discount inventory. and Import machinery parts your car needs with 20x52x16.25 Size (mm) Free Shipping and Free Extended Warranty. Size (mm) 20x52x16.25 Bore Diameter (mm) 20 Outer Diameter (mm) 52 Width (mm) 16,25 d 20 mm D 52 mm T 16,25
    SDMK40 KOYO D 60 mm Linear bearings Bearing number SDMK40 Brand KOYO Bore Diameter (mm) 40 Outer Diameter (mm) 60 Fw 40 mm D 60 mm P 78 mm t 13 mm D1 96 mm K 75 mm L 80 mm Bolt (G) M8 Weight 1000 Kg Basic dynamic load rating (C) 2180 kN