AXK400X430X5 INA 400x430x5mm BDI Inventory 0.0 Needle roller bearings
image_pdf
Bearing number AXK400X430X5
Size (mm) 400x430x5
Brand INA
Bore Diameter (mm) 400
Outer Diameter (mm) 430
Width (mm) 5
d 400 mm
D 430 mm
H 5 mm
Ea 428 mm
Eb 402 mm