AXK240X286X5 INA 240x286x5mm Width 5mm Needle roller bearings
image_pdf
Bearing number AXK240X286X5
Size (mm) 240x286x5
Brand INA
Bore Diameter (mm) 240
Outer Diameter (mm) 286
Width (mm) 5
d 240 mm
D 286 mm
H 5 mm
Ea 284 mm
Eb 242 mm