51WR5651A KOYO Basic static load rating (C0) 151 kN 51x56x50.8mm Needle roller bearings
image_pdf
Bearing number 51WR5651A
Size (mm) 51x56x50.8
Brand KOYO
Bore Diameter (mm) 51
Outer Diameter (mm) 56
Width (mm) 50.8
Fw 51 mm
Ew 56 mm
B 50.8 mm