50MKM5825 KOYO D 58 mm 50x58x25mm Needle roller bearings
image_pdf
Bearing number 50MKM5825
Size (mm) 50x58x25
Brand KOYO
Bore Diameter (mm) 50
Outer Diameter (mm) 58
Width (mm) 25
Fw 50 mm
D 58 mm
C 25 mm
b 22.3 mm