32VP3827 KOYO Ew 38 mm 32x38x27mm Needle roller bearings
image_pdf
Bearing number 32VP3827
Size (mm) 32x38x27
Brand KOYO
Bore Diameter (mm) 32
Outer Diameter (mm) 38
Width (mm) 27
Fw 32 mm
Ew 38 mm
B 27 mm