32BTM3811A KOYO (Grease) Lubrication Speed 6500 r/min 32x38x11mm Needle roller bearings
image_pdf
Bearing number 32BTM3811A
Size (mm) 32x38x11
Brand KOYO
Bore Diameter (mm) 32
Outer Diameter (mm) 38
Width (mm) 11
Fw 32 mm
D 38 mm
C 11 mm